Wszyscy wiemy jak kosztowne może być przygotowanie zajęć dla dzieci. Bardzo często wykorzystujemy własne fundusze bo szkoły/świetlice nie zapewniają rzeczy potrzebnych do bardziej wymagających aktywności. Gdzie kupować, by nie zbankrutować?

Dealz

Dealz to jeden z nowszych i bardzo tanich sklepów. Jestem stałym bywalcem działu z artykułami papierniczymi/kreatywnymi, bo można tu kupić część materiałów za bezcen. Dodatkowo, większość cen jest zaokrąglona do pełnych złotówek i znajdziesz tu mnóstwo artykułów po prostu za 5 zł (jak np. klej PVA, farby w butelce 400 ml itd.)

Action

To mój drugi ulubiony sklep z tanimi akcesoriami. Wybór jest tu naprawdę ogromny, bardzo często wydając 50 zł możesz wyjść z pełnym koszykiem rzeczy. Kiedy wejdziesz do Actiona, gwarantuje że nie wyjdziesz z pustymi rękami.

Wszystko po 2-5 zł

Te małe sklepiki z bibelotami to zawsze kopalnia materiałów. bardzo często znajdziesz tu pieczątki, koraliki czy brokaty. Musisz jednak pamiętać, że bardzo często jakość tych rzeczy jest naprawdę niska, nie polecam więc kupować klejów czy farb.

Lombardy

W lombardach kupuję przede wszystkim narzędzia. Ostatnio wyłowiłem grawerkę za 40 zł, czy wyrzynarkę (do pewnego tajnego projektu) za 50 zł. Ważne, że zwykle masz 24 godziny na ew. zwrot rzeczy, więc od razu po przyjściu do domu koniecznie sprawdź czy zakupione rzeczy działają i w razie czego nie bój się ich zwrócić.

Poszukując różnych rzeczy pamiętaj by być kreatywnym! Potrzebujesz arkusza gąbki do zajęć, a nigdzie nie możesz go znaleźć? Idź do sklepu “Wszystko po 2 zł” i kup podkładki na krzesła. Wykorzystuj materiały wtórnie!

0 0 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze